Praeses / Vice-Praeses / Quaestor

Vice, praeses quastor

Quastor – Bert Boon – quaestor@apollonialeuven.be
Praeses – Robine Sons – praeses@apollonialeuven.be
Vice-praeses -Bert Boven- vice@apollonialeuven.be

Cursusdienst

CuDi

Sara Smets / Lily bouckaert- cudi@apollonialeuven.be

Fakbar

Fak

Gerd-jan Boelen / Ine van Slagmolen / Sophie van der Meulen / Janne Voortmans – fakbar@apollonialeuven.be

Promo / Eerstejaarswerking

EJW

Jaline Thirion / Jo Broeckx – ejw@apollonialeuven.be

Onderwijs

Onderwijs

Wout Jacobs – onderwijs@apollonialeuven.be

Sport

sport

Cato Pluym / Lore Goyvaerts / Mathias Massure- sport@apollonialeuven.be

Cultuur

Wij zorgen er persoonlijk voor dat jullie cultureel bijgeschaafd gaan worden!

Emmeline Van de Putte / Ine Boeykens- cultuur@apollonialeuven.be

Public Relations

PR

Maarten Verbist / Stefanie Patteet / Job van Asten – pr@apollonialeuven.be

Ski

ski

Aline Degroote – ski@apollonialeuven.be

Feest

Feest

Gert-Jan Swerts / Annelien Remans / Evelien Peuters / Thijs Schumans – feest@apollonialeuven.be

Scriptor

Scriptor

Ellen Verschueren – scriptor@apollonialeuven.be

Cantor

cantor

Pieter vanden Bossche – cantor@apollonialeuven.be

Materiaal

materiaa

Fleur Piccart / Laura Pinxten – materiaal@apollonialeuven.be